Áramellátó beruházó

Magyarország egyik legjelentősebb távközlési szolgáltatójának, az Invitel Csoport tagjaként, az Invitech Megoldások Zrt. áramellátó beruházó munkatársat keres.

Főbb feladatok

  • Adat- és átvitel-technikai berendezések áramellátásának biztosítása
  • Meglévő hálózat fejlesztése és közreműködés új létesítmények beruházásában
  • Tápellátó rendszerek üzemeltetése, helyszíni létesítése, módosítása és leszerelése
  • A rendszereken jelentkező, vagy bejelentett hibák elhárítása
  • Áramkimaradás kezelése, mobil aggregátorozás, vagy pótakkumulátor telepítés
  • Az áramellátó berendezések rendszeres karbantartása
  • A szükséges nyilvántartások vezetése
  • Alvállalkozók koordinálása és tevékenységük adminisztrálása, elszámolás
  • Partnerekkel történő kapcsolattartás

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú szakirányú erősáramú képzettség
  • Villanyszerelési ismeretek és gyakorlat
  • Érintésvédelmi ismeretek
  • Számítógépes ismeretek (Word, Excel)
  • Csapatmunkára való készség
  • B kategóriás jogosítvány

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Távközlési és beruházói tapasztalat
  • Áramellátó berendezés ismeret: DC töltők és UPS-ek
  • Távfelügyeleti, riasztó központok ismerete
  • Klimatizálási ismeretek
  • Angol nyelv ismerete
  • C és E kategóriás jogosítvány

Mit kínálunk?

  • Kihívásokkal teli, multinacionális vállalati környezet
  • Versenyképes kompenzációs csomag

Állás adatai

Pozíció pontos megnevezés: Áramellátó beruházó
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Telekommunikáció
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Áramellátó beruházó