Áramellátó technikus

Magyarország egyik legjelentősebb távközlési szolgáltatójának, az Invitel Csoport tagjaként, az Invitech Megoldások Zrt. áramellátó technikus munkatársat keres.

Főbb feladatok

  • Adat- és átvitel-technikai berendezések áramellátásának biztosítása;
  • Tápellátó rendszerek üzemeltetése, helyszíni létesítése, módosítása és leszerelése;
  • A rendszereken jelentkező, vagy bejelentett hibák elhárítása;
  • Áramkimaradás kezelése, mobil aggregátorozás, vagy pótakkumulátor telepítés;
  • Az áramellátó berendezések rendszeres karbantartása;
  • A szükséges nyilvántartások vezetése;
  • Alvállalkozók koordinálása és tevékenységük adminisztrálása, elszámolás;
  • Partnerekkel történő kapcsolattartás.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Legalább középfokú szakirányú képzettség;
  • Villanyszerelési ismeretek és gyakorlat;
  • Érintésvédelmi ismeretek;
  • Számítógépes ismeretek (Word, Excel);
  • Csapatmunkára való készség;
  • B kategóriás jogosítvány.

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Távközlési tapasztalat;
  • Áramellátó berendezés ismeret: DC töltők és UPS-ek;
  • Távfelügyeleti, riasztó központok ismerete;
  • Klimatizálási ismeretek;
  • C és E kategóriás jogosítvány.

Mit kínálunk?

  • Kihívásokkal teli, multinacionális vállalati környezet;
  • Versenyképes kompenzációs csomag.

Állás adatai

Pozíció pontos megnevezés: Áramellátó technikus
Munkavégzés helye: Országos
Szakterület: Telekommunikáció
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Áramellátó technikus