Chief architect

Találkoztál már többféle adat és alkalmazás architektúrával? Dolgoztál már hatékonyságnövelő projektekben és szereted a komplex, átgondolást igénylő feladatokat? Az Invitel Zrt, Magyarország egyik kiemelt telekommunikációs szolgáltatója, IT csapatába keres chief architekt szakértőt.

Főbb feladatok

  • IT architektúrával, infrastruktúrával és biztonsággal kapcsolatos feladatok ellátása
  • Rendszerek közötti és rendszereken belül architektúrális és integrációs megoldások tervezése, egyeztetése
  • Az architektúrához és infrastruktúrához tartozó leírások (pl. architektúra térkép, adatfolyam diagram, stb.) tervezése és naprakészen tartása
  • Szakértői támogatás nyújtása a projektek tervezési fázisában az architektúrális, infrastrukturális és biztonsági irányelvek betartása érdekében; az egyes megoldásokhoz kapcsolódó előnyök és hátrányok kiértékelése
  • A kapcsolódó problémák, fejlesztési lehetőségek azonosítása és javaslattétel a megoldásukra
  • A kapcsolódó szabványok és módszertanok megalkotása és fenntartása
  • A projektek és napi feladatok kapcsán együttműködés az üzleti, műszaki és IT társosztályokkal

Munkakör betöltésének feltételei

  • Széleskörű és naprakész IT tudás szoftver-architektúra (integráció/middleware, adatbázis, stb.) és infrastruktúra (OS, tárolás, hálózat, stb.) területen
  • Hasonló szintű tudás vagy minimum ilyen szintű érdeklődés IT biztonság iránt
  • Legalább 3 éves, releváns területen szerzett tapasztalat
  • Proaktivitás
  • Megoldás-orientált hozzáállás
  • Képesség a társterületektől érkező problémák megértése és a saját területéhez kapcsolódó problémák vagy megoldások világos megértetésére

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Telekommunikációs IT / műszaki / üzleti ismeretek
  • Üzleti vagy műszaki alkalmazások tervezésében jártasság
  • Többféle middleware / integrációs technológia vagy szoftver ismerete
  • Adatbáziskezelők ismerete (pl. Oracle, MS SQL, MySQL)
  • Fejlesztési technológiákban / környezetekben / módszertanokban jártasság (Pl. PHP, Java, Yii, git)

Mit kínálunk?

  • Próbaidőt követően távmunkavégzés lehetősége
  • Kiemelkedő béren kívüli juttatások
  • Korlátlan mobil csomag, laptop, autó
  • Szakmai képzéseken, oktatásokon való részvétel

Állás adatai

Pozíció pontos megnevezés: Chief architect
Munkavégzés helye: Budaörs
Szakterület: IT
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Chief architect