D2D vezető

Az Invitel Zrt., Magyarország egyik legjelentősebb távközlési szolgáltatója munkatársat keres D2D értékesítési vezető pozícióba.

Főbb feladatok

  • Meglévő D2D viszonteladói hálózat működtetése, fejlesztése
  • Új D2D partnerek bevonása az értékesítésbe
  • Motivációsrendszer kidolgozása
  • Új, alternatív értékesítési csatornák felkutatása
  • Belső D2D támogatói csapat irányítása, motiválása

Munkakör betöltésének feltételei

  • Kereskedelmi területen, értékesítési csapat vezetésében szerzett több éves tapasztalat
  • Viszonteladók irányításában szerzett releváns tapasztalat
  • Partnerorientált hozzáállás
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Magas szintű vezetői és motivációs készség, csapatszellem
  • Nagyfokú stressz tűrő képesség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Felsőfokú végzettség
  • B” kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Telekommunikáció területen szerzett tapasztalat
  • D2D értékesítési csapatok vezetésében szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvismeret

Mit kínálunk?

  • Nagyvállalati légkör
  • Lendületes, kooperatív csapat
  • Gépjármű

Állás adatai

Pozíció pontos megnevezés: D2D vezető
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Értékesítés
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: D2D vezető