Értékesítő

Az Invitel Távközlési Zrt partnereként fiatalos, lendületes munkatársakat keres értékesítői munkakörbe, akár egyéni vállalkozóként is, azonnali kezdéssel.

Főbb feladatok

  • Televíziós, szélessávú internet és telefon szolgáltatásaink személyes értékesítése
  • Kapcsolattartás a már meglévő ügyfelekkel
  • Leendő ügyfeleink igényeinek felmérése
  • Ajánlatadás, Szerződéskötés,
  • A tevékenység napi adminisztrációja

Munkakör betöltésének feltételei

  • Pozitív hozzáállás, siker és eredményorientált gondolkodásmód
  • Kitartó, Dinamikus személyiség
  • Hiteles kommunikációs és tárgyaló készség
  • Pozitív kisugárzás
  • Proaktivitás
  • Tettre kész hozzáállás a munkához

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Telekommunikációs szektorban szerzett tapasztalat
  • Talpraesett, értékesítésre nyitott személyiség

Mit kínálunk?

  • Kezdeti indulási támogatás
  • Kiemelkedő teljesítményarányos jövedelem
  • Teljesítményhez kötött extra juttatások
  • Professzionális szakmai háttér és képzés
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása
  • Biztos, hosszútávú munkalehetőség

Állás adatai

Pozíció pontos megnevezés: Értékesítő
Munkavégzés helye: Országos
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Értékesítő