Hálózatfelügyeleti operátor

Az Invitech Megoldások Zrt. Műszaki Üzemeltetési Igazgatósága munkatársat keres Hálózatfelügyeleti operátor pozícióba.

Főbb feladatok

  • IP, Adat- és Átvitel-technikai berendezések felügyelete
  • A rendszereken jelentkező, vagy bejelentett hibák hibabehatárolása, első körös hibaelhárítása
  • Tevékenységek adminisztrálása, nyilvántartása
  • A folyamatos üzemeltetéshez szükséges általános feladatok ellátása
  • Rutinszerű létesítési és szolgáltatás-módosítási feladatok végrehajtása
  • Társszolgáltatókkal való kapcsolattartás

Munkakör betöltésének feltételei

  • Legalább középfokú távközlési szakmai képzettség
  • IP és átviteltechnika és berendezéseinek alapszintű ismerete
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Számítógépes ismeretek (Word, Excel, Terminál emuláció)
  • Csapatmunkára való készség

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Felsőfokú szakirányú mérnöki végzettség
  • IP és átviteli berendezés ismeret: Cisco, Juniper, Huawei, Ericsson, Alcatel, Tellabs, Newbridge, NEC, Sagem
  • Szakmai tapasztalat
  • Hang szolgáltatások ismerete (PSTN, ISDN, VOIP)

Állás adatai

Pozíció pontos megnevezés: Hálózatfelügyeleti operátor
Munkavégzés helye: Budapest
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Hálózatfelügyeleti operátor