HR Business Partner

Jártas vagy kiválasztásban és vannak munkaügyi ismereteid is? Ha szeretnéd magad komplex szerepben kipróbálni egy adott Business Unit dedikált HR Business Partnereként, akkor jelentkezz az Invitel Csoport HR Business Partner csapatába!

Főbb feladatok

  • Teljes körű dedikált HR szolgáltatás nyújtása az adott üzletág számára, mely az alábbi tevékenységeket foglalja magában:
  • A támogatott üzleti terület teljes toborzási tevékenységének lebonyolítása és menedzselése: a profil elkészítésétől kezdve, a módszertan választásán keresztül, a pozíció betöltéséig,
  • Bért, juttatási rendszereket érintő kérdésekben hatékonyan koordinál az üzleti vezető és a HR kontrolling csapat között, és hitelesen képviseli a HR álláspontot az üzleti vezető felé;
  • Munkaügyi / munkajogi feladatok menedzselése és operatív ellátása (közös megegyezés, felmondás, tanulmányi szerződések, szerződésmódosítások írása, kiléptetés, beléptetés)
  • Személyügyi adminisztráció menedzselése belső rendszereken és folyamatokon keresztül
  • Szervezetfejlesztési feladatok
  • Részvétel a szervezet alakításában, a változások operatív megvalósítása
  • Részvétel HR projektekben

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett legalább 1-2 éves tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Nyitott, lelkes, energikus, jó teherbírású és tanulni szerető kollégákat várunk

Állás adatai

Pozíció pontos megnevezés: HR Business Partner
Munkavégzés helye: Budaörs
Szakterület: HR generalista / Specialista
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: HR Business Partner