HR munkatárs

Az Invitel Zrt. Magyarország egyik legjelentősebb távközlési szolgáltatójának HR igazgatóságára keresünk HR munkatársat azonnali munkakezdéssel részmunkaidős napi 4 órás munkavégzéssel

Főbb feladatok

  • A munkaügyi és személyügyi adminisztráció teljeskörű elvégzése és a személyügyi nyilvántartás pontos és naprakész vezetése szoros együttműködésben a bérosztállyal és HR Business Partnerekkel
  • Munkaügyi / munkajogi feladatok menedzselése (a munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos szerződések írása, szerződésmódosítások készítése, engedélyeztetések indítása és nyomon követése, tanulmányi szerződések)
  • Munkaügyi statisztikák, adatszolgáltatások készítése
  • Tanácsadás munkajogi kérdésekben
  • HR és egyéb rendszerek kezelése
  • Az HR csapat adminisztratív támogatása

Munkakör betöltésének feltételei

  • Legalább középfokú végzettség
  • HR adminisztrációs területen szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Nexon program több éves felhasználói tapasztalat
  • Pontosság, precizitás, önálló munkavégzés
  • Jó elemző és adminisztrációs készség
  • Komplex gondolkodásmód

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Munkatapasztalat multinacionális környezetben
  • Jártasság SAP rendszerben

Állás adatai

Pozíció pontos megnevezés: HR munkatárs
Munkavégzés helye: Budaörs
Szakterület: HR
Munkaszerződés típusa: Határozott
Napi munkaidő: Részmunkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: HR munkatárs