Ingatlangazdálkodási munkatárs

Az Invitel Csoport Létesítménygazdálkodási Osztályára, budapest, X.kerület Kozma utcai munkavégzéssel keresünk Ingatlangazdálkodási munkatárs kollégát.

Főbb feladatok

  • Bérelt és saját tulajdonú irodai és műszaki célú ingatlanállomány bérbevételének, bérbeadásának valamint értékesítésének ügyintézése,
  • Fennálló bérleti szerződések kezelése, új szerződéskötések bonyolítása,
  • Nyilvántartások naprakészen tartása,
  • Költségek követése.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Szakirányú közép, v. felsőfokú végzettség,
  • Ingatlangazdálkodási területen szerzett legalább 1-2 éves tapasztalat,
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (WORD, EXCEL, Power point, Windows Sharepoint, levelező rendszer),
  • Közép szintű angol nyelvtudás,
  • Korrekt, megbízható személyiség.

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Adatbázis összeállításában/kezelésben szerzett jártasság,
  • Távközlési jellegű létesítmények kezelésben szerzett gyakorlat,
  • SAP felhasználói szintű ismerete.

Állás adatai

Pozíció pontos megnevezés: Ingatlangazdálkodási munkatárs
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Ingatlanproject munkatárs
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Ingatlangazdálkodási munkatárs