IT projektmenedzser

Az Invitel Csoport Műszaki igazgatósága budapesti munkavégzéssel munkatársat keres IT projektmenedzseri pozícióba.

Főbb feladatok

  • PMI módszertan szerint projekt indítási, előkészítési, tervezési, végrehajtási és ellenőrzési feladatok ellátása (különösen scope, resource, time, cost és risk management területen);
  • Projekt scope menedzsment és ehhez kapcsolódó változáskezelési folyamat működtetése;
  • Projekt eredmények kommunikációja, feladatok lezárása, átadás – átvételi lépések lebonyolítása;
  • Projekt státusz riportálása, analízisek és jelentések készítése;
  • Költség menedzsment a projekt teljes életciklusán;
  • Folyamatos kapcsolattartás a megrendelőkkel, alvállalkozókkal és társterületekkel (pl.: sales és műszak).

Munkakör betöltésének feltételei

  • Főiskolai/egyetemi végzettség informatikai vagy műszaki szakirányon;
  • Minimum 2 év nagyvállalati környezetben szerzett, ebből legalább 1 éves projekt menedzseri munkatapasztalat, preferáltan IT területen;
  • PMI módszertan ismerete;
  • Tárgyalóképes angol nyelvismeret;
  • B kategóriás jogosítvány.

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Műszaki ismeret (telekommunikáció, informatika);
  • ICT területen szerzett tapasztalat.

Mit kínálunk?

  • Betanulást követően akár heti 2 nap távmunkavégzés lehetősége;
  • Kiemelkedő béren kívüli juttatások;
  • Korlátlan mobil csomag;
  • Céges gépjármű;
  • Szakmai képzéseken, oktatásokon való részvétel lehetősége;
  • Fitalos, modern iroda.

Állás adatai

Pozíció pontos megnevezés: IT projektmenedzser
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Projektmenedzser
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: IT projektmenedzser