IT/Telco Technológiai szaktanácsadó (presales)

Az Invitech Megoldások Zrt., Magyarország egyik meghatározó infokommunikációs szolgáltatója munkatársat keres IT/telco technológiai szaktanácsadó pozícióba.

Főbb feladatok

  • A vállalat rendszerintegrátori szolgáltatásainak értékesítési támogatása, ügyféligények – on-site – felmérése, értékesítési lehetőségek kiaknázása; egyedi üzleti lehetőségek felkutatása, észrevétele és megszerzése;
  • Ügyféligények összegyűjtése
  • A presales terület belső képviselete, Account Manager teammel való kapcsolat ápolása és fejlesztése, közös akció tervek kialakítása és lebonyolítása
  • Prezentáció / Demó / Ajánlat készítés, az ajánlati stratégia kidolgozása, az ajánlati folyamat összefogása a szakterületek irányítása az ajánlatadás során
  • Tender menedzsment
  • Alvállalkozói kapcsolatok fejlesztése és a velük való együttműködés szakmai karbantartása
  • Project menedzsment, service management és rendszermérnöki csapatokkal való egyeztetések

Munkakör betöltésének feltételei

  • Főiskolai és / vagy egyetemi műszaki végzettség – egyéb gazdasági és / vagy kereskedelmi ismeretek előnyt jelentenek
  • Legalább 1-3 év szakmai tapasztalat sales, sales support és/vagy értékesítési tanácsadás területeken technológiai környezetben;
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • IT vagy telekommunikációs cégnél szerzett tapasztalat

Mit kínálunk?

  • Kötetlen munkaidő, rugalmas munkavégzési hely, céges autó

Állás adatai

Pozíció pontos megnevezés: IT/Telco Technológiai szaktanácsadó (presales)
Munkavégzés helye: Budaörs
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: IT/Telco Technológiai szaktanácsadó (presales)