IT üzleti elemző

Az Invitech Zrt.- Invitel Csoport tagja, mely egyedülálló tapasztalattal rendelkezik a telekommunikáció, az IT-, adatközponti és felhőszolgáltatások területén- munkatársat keres IT üzleti elemző pozícióba

Főbb feladatok

  • IT elemzési feladatokat elvégzése és kisebb elemzési projektek önálló vezetése (pl. folyamatok felmérése)
  • Az IT fejlesztői csapat támogatása a projektek során a szakmai és adminisztratív munkában
  • IT fejlesztések tesztelése, beleértve a tesztelési terv készítését is
  • Új funkciók tervezése, részletes specifikálása
  • A jelenlegi és tervezett folyamatok dokumentálása (folyamatábrák, leírások stb. készítése)

Munkakör betöltésének feltételei

  • IT alapismeretek (alkalmazás, architektúra, infrastruktúra, adatkezelés, stb. területén) – de nem szükséges mély IT tudás!
  • Jól strukturált, analitikus gondolkodás
  • Rendszerszemlélet és problémamegoldó képesség
  • Üzleti és IT szemlélet

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • IT Üzleti Elemzői területen szerzett tapasztalat
  • Projektmunkában való részvétel
  • Nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat

Mit kínálunk?

  • Próbaidőt követően távmunkavégzés lehetősége;
  • Kiemelkedő béren kívüli juttatások;
  • Céges buszjárat;
  • Korlátlan mobil csomag;
  • Szakmai képzéseken, oktatásokon való részvétel

Állás adatai

Pozíció pontos megnevezés: IT üzleti elemző
Munkavégzés helye: Budaörs
Szakterület: IT
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: IT üzleti elemző