Junior marketing menedzser

Az Invitech Megoldások Zrt.az Invitel Csoport tagja munkatársat keres vállalati szegmenséhez.

Főbb feladatok

  • Aktív részvétel a vállalati és marketingstratégia operatív megvalósításában
  • A piac elemzése és megértése, ezen belül az üzleti tevékenység jellemzői, versenytársak elemzése és értékelése, piaci részesedés meghatározása
  • Marketing aktivitások meghatározása és aktív részvétel a kivitelezésben, nyomon követésben és kiértékelésben
  • Termékek, ajánlatok, csomagok kidolgozása, megvalósítása és a változások kommunikálása
  • A szegmenst érintő valamennyi kommunikációs anyaghoz input biztosítása, anyagok véleményezése

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú végzettség (gazdasági vagy marketing területen)
  • Legalább 1 év szakmai tapasztalat hasonló területen
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód - külső és belső ügyfelek esetében is
  • MS Office alkalmazások (Word, Excel, PowerPoint) magas szintű ismerete
  • Középfokú angol nyelvtudás

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Hírközlési technológiák (Telefon, ADSL, FTTH) alapszintű ismerete
  • Helyhez kötött telefon, internet és mobil internet piac, szolgáltatások, ajánlatok ismerete
  • Informatikai szolgáltatói piac ismerete
  • Termék bevezetési tapasztalatok
  • Különösen erős MS PowerPoint ismeret
  • Szövegírási tapasztalat
  • Tartalommarketing, inbound marketing ismeretek

Mit kínálunk?

  • Próbaidőt követően távmunkavégzés lehetősége;
  • Kiemelkedő béren kívüli juttatások;
  • Céges buszjárat Budapestről;
  • Korlátlan mobil csomag

Állás adatai

Pozíció pontos megnevezés: Junior marketing menedzser
Munkavégzés helye: Budaörs
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Junior marketing menedzser