Junior ügyfélmenedzser - középvállalati szegmens

Az Invitech Megoldások Zrt. (az Invitel Csoport tagja) Középvállalati Igazgatósága munkatársat keres Junior ügyfélmenedzser pozícióba.

Főbb feladatok

  • Termékek és szolgáltatások értékesítése középvállalati ügyfelek részére személyesen és telefonon egyaránt.
  • Ügyfélmegtartási tevékenységek elvégzése.
  • Prospektálás: új ügyfelek szerzése.
  • Marketing aktivitásokban való részvétel.
  • Az ügyfelek igényeinek felmérése és szakértői tanácsadás telekommunikáció és ICT megoldásokkal kapcsolatban.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Legalább 1 éves értékesítés területén szerzett szakmai tapasztalat,
  • IT és telekommunikációs termékek/szolgáltátások/megoldások ismerete,
  • Kiváló tárgyalási és kommunikációs készség

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Telekommunikációs cégnél szerzett értékesítési tapasztalat
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Mit kínálunk?

  • Próbaidőt követően heti 1 nap távmunkavégzés lehetősége;
  • Kiemelkedő béren kívüli juttatások;
  • Céges buszjárat;
  • Korlátlan mobil csomag;
  • Szakmai képzéseken, oktatásokon való részvétel lehetősége;
  • Fiatalos, modern iroda

Állás adatai

Pozíció pontos megnevezés: Junior ügyfélmenedzser - középvállalati szegmens
Munkavégzés helye: Budaörs
Szakterület: Értékesítés
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Junior ügyfélmenedzser - középvállalati szegmens