Kintlévőség-kezelő

Gödöllői lakossági ügyfélszolgálunkra keresünk kintlévőségkezelő munkatársat.

Főbb feladatok

  • A lakossági és SB ügyfelek kintlévőségeihez kapcsolódó felszólítási folyamat lépéseinek előkészítése, lebonyolítása,
  • Belső adatbázis állomány kezelése, a kintlévőség-kezeléshez kapcsolatos adminisztratív feladatok elvégzése,
  • Telefonos, írásbeli kapcsolattartás ügyfelekkel,
  • Részletfizetési megállapodások elkészítése, részletfizetések folyamatos utókövetése,
  • Havi számlázás zárási folyamatában való részvétel,
  • Az ügyfélszolgálat proaktív ügyfélmegtartási folyamatában való közreműködés.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Legalább középfokú végzettség,
  • Tömeges ügyfélkezelésben szerzett legalább 1 éves tapasztalat,
  • Követeléskezelési gyakorlat,
  • MS Excel, Word magas szintű ismerete,
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség,
  • Önállóság, problémamegoldási készség,
  • Szabálykövetés, precizitás,
  • Terhelhetőség.

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • SAP használatában szerzett jártasság,
  • Pénzügyi alapismeret,
  • Ügyfélfolyószámla kezelésben szerzett tapasztalat,
  • Telekommunikációs szektorban szerzett tapasztalat.

Állás adatai

Pozíció pontos megnevezés: Kintlévőség-kezelő
Munkavégzés helye: Gödöllő
Szakterület: Ügyfélszolgálat / Ügyfélkapcsolat
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Kintlévőség-kezelő