Marketing menedzser

Az Invitech Megoldások Zrt.az Invitel Csoport tagja munkatársat keres vállalati szegmenséhez

Főbb feladatok

  • Éves termék és szolgáltatás marketing terv kialakítása
  • Termékek és szolgáltatások kialakítása, fejlesztése és piacra vitelének támogatása
  • Értékesítési konstrukciók, árazási stratégiák kialakítása
  • Mikroszegmentációk kiépítése, strukturálása, analizálása
  • Tervszámok teljesülésének elősegítése (piac-, és portfólió figyelés; ügyfélvisszajelzések követése és elemzése, versenytársi ajánlatok megismerése, pro-és reaktív piaci aktivitások tervezése, trendek követése)
  • Új üzleti lehetőségek felkutatása

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú végzettség (gazdasági vagy marketing területen)
  • Legalább 2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Projekt menedzsment tapasztalat
  • Magabiztos felhasználó szintű számítógép ismeret, kiemelten MS Office
  • Középfokú angol nyelvtudás

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Telekommunikációs vagy IT szektorban szerzett tapasztalat
  • Hírközlési technológiák (Telefon, ADSL, FTTH) ismerete
  • Helyhez kötött telefon, internet és mobil internet piac, szolgáltatások, ajánlatok ismerete
  • Informatikai szolgáltatói piac ismerete
  • Termék bevezetési tapasztalatok
  • Különösen erős MS PowerPoint ismeret
  • Szövegírási tapasztalat
  • Tartalommarketing, inbound marketing ismeretek

Mit kínálunk?

  • Próbaidőt követően távmunkavégzés lehetősége;
  • Kiemelkedő béren kívüli juttatások;
  • Céges buszjárat Budapestről;
  • Korlátlan mobil csomag

Állás adatai

Pozíció pontos megnevezés: Marketing menedzser
Munkavégzés helye: Budaörs
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Marketing menedzser