Mikrohullámú üzemeltető

Az Invitech Megoldások Zrt. Magyarország legnagyobb alternatív adat és telekommunikációs szolgáltatójának Műszaki Igazgatósága munkatársat keres mikrohullámú üzemeltetői pozícióba. A munkakör betöltéséhez várjuk szakirányú végzettségű pályakezdők vagy mikrohullámú eszközök telepítésében gyakorlattal rendelkezők jelentkezését is!

Főbb feladatok

  • Mikrohullámú adat- és átvitel-technikai berendezések üzemeltetése.
  • Mikrohullámú átviteltechnikai-összeköttetések, szolgáltatások felmérése, konfigurálása, helyszíni létesítése, módosítása és leszerelése.
  • A rendszereken jelentkező, vagy bejelentett hibák elhárítása.
  • Alvállalkozók koordinálása és tevékenységük adminisztrálása, elszámolás.
  • A mikró végponthoz csatlakozó CPE programozása, üzembe helyezése.
  • PP mikro berendezések eszközgazdálkodása.
  • Partnerekkel történő kapcsolattartás.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Legalább középfokú távközlés-technikai szakmai képzettség;
  • PP mikrohullámú berendezések rendszer szintű ismerete;
  • Átvitel-technikai ismeretek;
  • Számítógépes ismeretek (Word, Excel);
  • Csapatmunkára való készség;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • Alpinista képesítés.

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Berendezés ismeret: NEC, Huawei, Alcatel;
  • Szakmai tapasztalat.

Állás adatai

Pozíció pontos megnevezés: Mikrohullámú üzemeltető
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Üzemeltető
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Mikrohullámú üzemeltető